ProAm Exclusive Weekend

zapálené tanečnice

speciální koncept pro pokročilé, kdy se celý den tančí s jedním profi partnerem

Pro Am
víkend​

každý, kdo už tančil v páru

zábavná forma výuky vybraných latinsko-amerických tanců

ProAm Exclusive Weekend

ProAm Exclusive Camp se liší od klasického ProAm víkendu nebo dnu v mnoha směrech. Jedná se o koncepci spíše určenou pro zapálené tanečnice, které se tanci věnují dlouhodobě. Důraz je kladen zejména na kvalitu a hloubku výuky narozdíl od odpočinkové a zábavné formy klasického ProAm dnu nebo víkendu.

ProAm Exclusive Camp je svou strukturou mnohem víc podobný soustředění soutěžních tanečníků. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že tanečnice (tanečník) je celý den jen s jedním profi partnerem (buď svým, nebo partnerem z naší nabídky).

V rámci ceny ProAm Exclusive Campu poskytneme kompletní výuku na seminářích, večerní practise, večeři formou rautu, snacky během dne, neomezená káva, pobyt ve studiu a dva volné sály k tréninku včetně fitness. V ceně není obsažen oběd, náklady na profi partnera a ubytování.

S kým budu tančit

Na ProAm Exclusive Campu nejsou k dispozici taneční partneři ke střídání tak jako na ProAm dnu/víkednu. Svého vlastního partnera si přivedete s sebou a campu se účastníte jako taneční pár. Podmínky pobytu si profi-partner určuje sám (finance, strava, cestovní náklady).

Chtěla byste se campu zúčastnit, ale Váš taneční partner k nám nechce přijet? Nebo stálého soutěžního partnera nemáte? Přihlaste se a ve formuláři vyberte možnost „zaslat nabídku partnerů ze studia“ a my Vám partnery, kteří jsou k dispozici zašleme e-mailem, včetně ceny za pobyt i za soukromé lekce. Soukromé lekce si na ProAm Exclusive Campu můžete vzít pouze s partnerem se kterým se soustředění účastníte.

Pro Am víkend

ProAm víkendy mají svou několika letou tradici. Jsou vedeny Tomášem Gálem a Sabinou Karáskovou, párem světové taneční špičky v latinsko-amerických tancích. Na tomto klasickém ProAm víkendu stavíme jednoduché choreografie do vybraných 4 latinsko-amerických tanců, na seminářích se je pak následně snažíme vylepšovat z různých úhlů pohledu.

ProAm víkend je proslulý svoji zábavnou formou a atmosférou plnou humoru, pozitivní energie a dřiny na tanečním parketu.

Program

2x denně 75 minut seminář
1x denně SOLO seminář
soukromé lekce s profi-partnery
1x denně večerní tančírna (tančíme choreo ze semináře)

V ceně ProAm víkendu vám poskytneme komplet výuka, 2x oběd, 2x večeře formou rautu, snacky během dne, kávičky, transfery (nádraží – hotel, hotel – studio a zpět). V Pro Am víkendu není zahrnuto ubytování, soukromé lekce (možno s jakýmkoli lektorem, souboj o soukromé lekce první den u check-inu).

Termíny

Pro Am Exclusive Weekend

Termín

24. - 25. srpna 2024
9:00 - 21:00

Lektoři

Tomáš Gál & Sabina Karásková

Úroveň

soutěžní nebo zapálené tanečnice

Adresa

Ostrava - Přívoz
Korejská 14, 702 00
za. MHD Sad Boženy Němcové

Cena

3 900 Kč

Pro Am
víkend

Termín

připravujeme

Lektoři

Tomáš Gál & Sabina Karásková

Úroveň

minimální zkušenost s párovým tancem

Adresa

Ostrava - Přívoz
Korejská 14, 702 00
za. MHD Sad Boženy Němcové

Cena

připravujeme

Přihláška


Storno podmínky
Storno poplatek za zrušení rezervace: 14 dní před zahájením akce: 50% z celkové ceny, 7 dní před zahájením akce: 100% z celkové ceny. Zrušení rezervace ze zdravotních důvodů posuzujeme vždy individuálně na základě posudku lékaře.

Podívejte se, co dalšího nabízíme

Přejít nahoru