Taneční Workshop

pro všechny milovnice tance

Lekce nezávislé na kurzech. Odreagujte se se svými oblíbenými lektory Latino Ladies.

Latino Ladies Day

pro všechny milovnice tance

jedno odpoledne plné intenzivní výuky tance na které se většinou střídají lektoři přímo z kurzů

Taneční Workshop

Vítejte na našem tanečním workshopu, který vás zavede do světa temperamentních latinskoamerických tanců, konkrétně do rytmů cha-cha a samby. Tento workshop je určen pro všechny nadšence tance, bez ohledu na úroveň dovedností.

Cha-cha je živý a hravý tanec, který pochází z Kuby. Je charakteristický svým rychlým tempem a veselým výrazem. Na našem workshopu se naučíte základní kroky a figury tohoto tance, které vás okouzlí svou energií a dynamikou.

Samba, původem z Brazílie, je dalším tanečním klenotem, který vám představíme. Tento tanec je plný vášnivých pohybů a pulsujícího rytmu, který vás doslova strhne. Naučíte se nejen základní kroky, ale i různé techniky, které zvýrazní ladnost a eleganci vašich pohybů.

Naše lekce jsou vedeny zkušenými instruktory, kteří vám poskytnou individuální přístup a profesionální rady. Přijďte si užít skvělou atmosféru, zlepšit své taneční dovednosti a především se skvěle pobavit. Můžete si vybrat jen jednu ze dvou lekcí nebo navštívit obě.  Těšíme se na vás na tanečním parketu!

Latino Ladies Day

ProAm víkendy mají svou několika letou tradici. Jsou vedeny Tomášem Gálem a Sabinou Karáskovou, párem světové taneční špičky v latinsko-amerických tancích. Na tomto klasickém ProAm víkendu stavíme jednoduché choreografie do vybraných 4 latinsko-amerických tanců, na seminářích se je pak následně snažíme vylepšovat z různých úhlů pohledu.

ProAm víkend je proslulý svoji zábavnou formou a atmosférou plnou humoru, pozitivní energie a dřiny na tanečním parketu.

Program

2x denně 75 minut seminář
1x denně SOLO seminář
soukromé lekce s profi-partnery
1x denně večerní tančírna (tančíme choreo ze semináře)

V ceně ProAm víkendu vám poskytneme komplet výuka, 2x oběd, 2x večeře formou rautu, snacky během dne, kávičky, transfery (nádraží – hotel, hotel – studio a zpět). V Pro Am víkendu není zahrnuto ubytování, soukromé lekce (možno s jakýmkoli lektorem, souboj o soukromé lekce první den u check-inu).

Termíny

Taneční Workshop

Termín

7. 6. 2024

Lekce

Cha cha: 17:00 - 18:00
Samba: 18:15 - 19:15

Lektor

Klára Konečná

Úroveň

Začátečníci a Mírně pokročilí

Adresa

Základní škola Ivana Sekaniny
Ivana Sekaniny 1804, 708 00 Ostrava 8

Cena

200 Kč/lekce
300 Kč/double lekce

Latino Ladies Day

Termín

připravujeme

Lektor

připravujeme

Úroveň

minimální zkušenost s párovým tancem

Adresa

Ostrava - Přívoz
Korejská 14, 702 00
za. MHD Sad Boženy Němcové

Cena

připravujeme

Přihláška


Storno podmínky
Storno poplatek za zrušení rezervace: 14 dní před zahájením akce: 50% z celkové ceny, 7 dní před zahájením akce: 100% z celkové ceny. Zrušení rezervace ze zdravotních důvodů posuzujeme vždy individuálně na základě posudku lékaře.

Podívejte se, co dalšího nabízíme

Přejít nahoru